Ev Tekstili

 

YATAK KORUYUCU KILIF
Daha sağlıklı iyi bir yaşam için ev tekstili ürünlerimiz ile yaşam kalitenizin artmasına yardımcı oluyoruz. Nefes alanve su geçirmez özellikleriyle özel olarak kaplanmış yatak koruyucularımız çarşaf ve yatak arasına sıvı geçişini önleyerek yatağınızın kirlenmesini, leke tutmasını, yatak yüzeyinde kir ve bakteri oluşmasını engelleyerek yatağınızın ömrünü uzatmakla birlikte sizlere sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

Pamuklu Havlu Kumaşından Üretilen Alez

Nefes alan ve sıvı geçirmez havlu kumaştan yapılmış bir yatak koruyucudur. Yatağınızın kuru ve sağlıklı kalmasını sağlayarak toz mitelarına karşı koruyacaktır.
   
   

Pamuklu Flanel Kumaştan Üretilen Alez

Üst yüzeyi flanel kumaş ( %100 pamuk ) alt yüzeyi  membran kaplamadır. Nefen alma ve sıvı geçirmez özelliği ile sağlıklı ve konforlu bir uyku için idealdir. Deforme olmaz. Ütüleme gerektirmez.
   
   

Polyester Mikrofiber Kumaştan Üretilen Alez

Yumuşak iç ve dış yapısıyla yatağınızı korumakla kalmayacak. Uyku konforunuzu inanılmaz derecede arttıracak. Yıkanabilme özelliği ile temizlikte kolaylık sağlamaktadır.
   
   
 

YASTIK  KORUYUCU  KILIF
Zaman içerisinde yastıklarda uzun süre kullanımdan kaynaklı leke ve kirleri önlemeye yardımcı olur. Makinede yıkanabilme özelliği ile temizlikte kolaylık  sağlar. Nefes alabilir ve ve sıvı geçirmez membran ile lamine edilmiş yastık  koruyucular toz mitelarını yastığınızdan uzak tutarak sizlere sağlıklı bir uyku sunar.

Pamuklu Havlu Kumaştan Üretilen Yastık Kılıfı

Koruyucu poliürotan membran kaplı olup insan tenini rahatsız etmez. Nefes alır,terletmez ve koku yapmaz.

   
   

Pamuklu Flanel Kumaştan Üretilen Yastık Kılıfı

%100 Pamuk flanel kumaş, terletmez ve koku yapmaz. Astım ve alerjik hastalıklara neden olan mite ve bakteri oluşumunu engeller. Yumuşak dokusu sayesinde rahatlığınız için idealdir.
   
   

Polyester Mikrofiber Kumaştan Üretilen Yastık Kılıfı

Yüksek seviyede emici ve yumuşak mikro polyester kumaşı ile sağlıklı ve rahat bir uyku ortamı sağlar. Baş ve boyun bölgesi sürekli terleyenler için ideal yastık koruyucudur.

   
   
 

ANTİALLERJİK ALEZ VE YASTIK KILIFI
Toz miteları birçok insan için zararlı olmaz iken, astım hastaları ve bu tür canlılara karşı alerjisi olanlar için alerjik reaksiyonlara sebep olabilirler. Nefes alabilir ve sıvı geçirmez poliüretan mambran ile kaplanmış olan ürünümüz sizlere sağlıklı günler sunmaktadır.

Pamuklu Havlu Kumaştan Üretilen Tam Kaplama Antialerjik Alez

Nefes alan ve su geçirmez havlu kumaştan yapılmış bir yatak koruyucudur. Yatağınızın her tarafını kaplamasından dolayı yatak ömrünü uzatır. Alerjiden şikayeti olan kişiler için mükemmel bir çözümdür.

   
   

Pamuklu Havlu Kumaştan Üretilen Antialerjik  Alez Ped

Alerji sorunu yaşayan kişiler için ideal bir çözümdür. Nefes alabilen ve sıvı geçirmez membran kaplamalı olan yatak koruyucu bakteri ve toz mitelarına fırsat vermeyen bir üründür.

   
   

Pamuklu Havlu Kumaştan Antialerjik Yastık Kılıfı

Alerji sorunlarını yaşayan kişiler için %100 pamuktan  üretilmiştir. Antialerjik yastık kılıfı , bakteri ve mitelara fırsat vermeden sağlıklı bir uyku için ideal bir ortam sağlar.

   
   

Pamuk Flanel Kumaştan Tam Kaplama  Antialerjik Alez

Yumuşak yüzeyi sayesinde rahat bir uyku ortamı sağlayarak yaşam kalitenizi arttırır.%100 Pamuktan yapılmış, nefes alabilen ve sıvı geçirmeyen antialerjik bir yatak koruyucudur.

   
   

Pamuklu Flanel Kumaştan Antialerjik Alez Ped

Astım,egzama ve alerjik hastalıklara neden olan mite ve bakteri oluşumunu engeller.Yatağıkorur ve ömrünü uzatır.Yatağınızın temizliği ve hijyeni için idealdir.

   
   

Pamuklu Flanel Kumaştan Antialerjik Yastık Kılıfı

Antialerjik yastık kılıfı ürünlerimiz alerjiye neden olan bakteri ve mitelara karşı mükemmel  bir koruma sağlar.Yumuşak yüzeyi sayesinde size rahat ve sağlıklı bir uyku için ideal bir ortam sağlar.

   
   

 

 
 

 

 
Etiketler: ev tekstili, yatak koruyucu kılıf, yastık koruyucu kılıf, antiallerjik alez, antiallerjik yastık kılıfı
Güvenlik Kodu
Lütfen resimde gördüğünüz iki kelimeyi aşağıdaki alana yazınız. Resimdeki yazıyı okumakta zorlanıyorsanız resmin sağındaki "Yeni deneme" butonuna tıklayarak yeni iki kelime seçebilirsiniz.