Medikal Tekstil

MEDİKAL YATAK KORUYUCU KILIF
Sıvı geçirmeyen, yıkanabilir, anti bakteriyel özel dokunmuş kumaştan 90x190 cm. ebadında kesilen koruyucunun      çabuk yıpranmasını engellemek için tüm kenarları kumaşla kaplanmıştır. Dört köşeye de dikilen elastik bantlarla yatağa sabitlenmesi sağlanmıştır . Hasta karyolasının üzerine serilerek kan, idrar, vb. sıvıların yatağa geçmesine engel olur.Beyaz renk olarak üretilmektedir.

%100  PAMUK HAVLU KUMAŞINDAN ÜRETİLEN MEDİKAL ALEZ

Nefes alan ve sıvı geçirmez havlu kumaştan üretilmiş  bir yatak koruyucudur.Çarşaf ve yatak arasına sıvı geçişini önleyerek  yatağın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

   
   

%100 PAMUK FLANEL KUMAŞTAN ÜRETİLEN MEDİKAL ALEZ

%100 Pamuk flanel kumaş ile membran kaplamalı olan alez, yumuşak yüzeyi sayesinde rahatlık sağlar.Ütüleme işlemi gerektirmez.

   
   

%100 POLYESTER MİKROFİBER KUMAŞTAN ÜRETİLEN MEDİKAL ALEZ

Yıkanabilir silikonlu elyaf dolgusu, dört köşesi lastikli çift taraflı Microfiber Alez yatağınızın ömrünü uzatır.

   
   
 

MEDİKAL YASTIK KORUYUCU KILIF
Nefes alabilir ve sıvı geçirmez membran ile lamine edilmiş yastık koruyucular yastığın temizliği ve hijyeni için idealdir. Astım,egzama ve alerjik hastalıklara neden olan bakteri oluşumunu engeller. Yastığın ömrünü uzatır. Makinede yıkanabilme özelliği ile temizliği kolaydır.

%100  PAMUK HAVLU KUMAŞTAN ÜRETİLEN MEDİKAL YASTIK  KILIFI

Gözenekli yapısı sayesinde insan teni ile uyumludur. Koku barındırmaz, nefes alır, terletmez. Kullanımı kolaydır. Alerji yapmaz.

   
   

%100 FLANEL KUMAŞTAN ÜRETİLEN MEDİKAL YASTIK KILIFI

Yumuşak yüzeyi sayesinde rahatlık için tercih edilir. Yastığınızın uzun süreli temizliğini koruyabildiği gibi yıllarca rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.

   
   

%100 POLYESTER MİKROFİBER KUMAŞTAN ÜRETİLEN  MEDİKAL YASTIK KILIFI

Yumuşak mikro polyester kumaştan üretilmiştir. Terletmez ve koku yapmaz. Mikrop tutmayan yastık koruyucularımız sıvı ve lekeyi  yastık üzerine geçirmez.

   
   
 

ANTİALLERJİK ALEZ VE YASTIK KILIFI
Nefes alabilir ve sıvı geçirmez poliüretan membran ile kaplanmış olan ürünümüz, astım hastaları ve alerji sorunları yaşayan kişiler için idealdir. Antiallerjik olup sağlıklı yaşamanın yollarından biridir.

%100 PAMUK HAVLU KUMAŞTAN TAM KAPLAMA MEDİKAL ANTİALERJİK ALEZ  

Yatağın her tarafını kaplamasından dolayı yatak ömrünü uzatır. Alerjiden şikayeti olan kişiler için ideal bir çözüm olup, nefes alma özelliği ile kokusuz ve nemsiz kalır.

   
   

%100 PAMUK HAVLU KUMAŞTAN  ANTİALERJİK MEDİKAL ALEZ PED

Nefes alan ve sıvı geçirmez kumaştan yapılmış Antibakteriyel ve Antialerjik yatak koruyucudur. Yatağınızın kuru ve sağlıklı kalmasını sağlayarak toz mitelarına karşı koruyacaktır.

   
   

% 100 PAMUK HAVLU KUMAŞTAN ANTİALERJİK MEDİKAL YASTIK KILIFI

Yastığın kirlenmesini, leke tutmasını ve yastık yüzeyinde kir  ve bakteri oluşmasını engelleyerek yastığın uzun ömürlü  olmasını sağlar. Antialerjik özelliği ile alerji sorunu yaşayan kişiler için kullanılması önerilen bir üründür.    

   
   

%100 PAMUK FLANEL KUMAŞTAN TAM KAPLAMA MEDİKAL ANTİALERJİK ALEZ

%100 Pamuk flanel kumaştan  yapılmış, nefes alabilen ve sıvı geçirmeyen antialerjik bir yatak koruyucudur. Tam kaplama özelliği ile yatak ömrünü uzatarak yatağın  hijyen kalmasını sağlamaktadır.

   
   

% 100 PAMUK FLANEL KUMAŞTAN MEDİKAL ANTİALERJİK ALEZ PED

Yatağın temizliği ve hijyenliği için idealdir. Yumuşak yüzeyi sayesinde konforlu olup terleme ve koku yapmaz. Kullanımı kolaydır. Makinede yıkanabilir.

   
   

%100 PAMUK FLANEL KUMAŞTAN MEDİKAL ANTİALERJİK YASTIK KILIFI

Yumuşak yüzeyi sayesinde rahat ve sağlıklı bir uyku için ideal bir ortam sağlar. Antialerjik yastık kılıfı ürünlerimiz alerjiye neden olan bakterilerin oluşmasını engeller. Sıvının yastık üzerine geçmesini önleyerek yastığın hijyen kalmasını sağlar.

   
   

TEK KULLANIMLIK HİJYENİK BANYO LİFİ

Günlük yaşantımızda temizlik büyük önem taşır. Suyun ve sabunun olmadığı yerde, kendinden köpürme özelliği ile vücut temizliğinde hijyenik banyo lifi kullanılır. Alerjik madde içermez.

 

 
 

 

 
Etiketler: Medikal Yatak Koruyucu Kılıf, Medikal Yastık Koruyucu Kılıf, Antiallerjik Alez ve Yastık Kılıfı, Tek Kullanımlık Hijyenik Banyo Lifi, Sabunlu Lif, Sabunlu Elyaf
Güvenlik Kodu
Lütfen resimde gördüğünüz iki kelimeyi aşağıdaki alana yazınız. Resimdeki yazıyı okumakta zorlanıyorsanız resmin sağındaki "Yeni deneme" butonuna tıklayarak yeni iki kelime seçebilirsiniz.